Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Gustafsson vyhlíží další návrat do klece. Má v plánu se vrátit silnější než kdykoliv předtím
Alexander Gustafsson

Gustafsson vyhlíží další návrat do klece. Má v plánu se vrátit silnější než kdykoliv předtím

Švédský Mauler potvrdil, že se již tohle léto bude chtít vrátit do klece.

Alexander Gustafsson nezažíval zrovna slavné kariérní období, kvůli čemuž se rozhodl pověsit rukavice na hřebík. Netrvalo to ovšem dlouho, než si začal hrát s myšlenkou ohledně návratu, při kterém ale znovu prohrál, tentokrát s Fabriciem Werdumem.

Všechny tyto nezdary se musí podepsat na zápasníkově psychice, což se stalo i v případě Gustafssona. V samotném závěru si však uvědomil, že ho dané prohry nezlomily, spíše namotivovaly k tomu, aby tvrdě dřel a stal se lepší.

„Trávil jsem hodiny a hodiny přípravou. Toto léto si plánuji sáhnout hluboko do svědomí. Varování pro mé soupeře: Vrátím se silnější než kdy dřív!“ oznámil švédský Mauler, jehož v polotěžké váze bude čekat spousta konkurence. O to víc si to však fanoušci užijí.

Gustafssonovi zatím v oficiálním žebříčku UFC nepatří žádné místo, proto se dá o jeho soupeři jenom spekulovat. Moudřejší jistě budeme až v následujících dnech, kdy se k tomu nepochybně vyjádří i sám Dana White.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin