top fight logo export web
Khabib Hasbulla magomedov

Hasbulla? UFC o něj má skutečný zájem, potvrzuje Khabib

Že by UFC přeci jenom plánovalo pro tuto výjimečnou příležitost založit novou váhovou kategorii?

Nejprve se to možná zdálo jako vtip, ale pak své příznivce poškádlil Dana White a nyní dokonce i sám Khabib Nurmagomedov. Ten se s internetovou senzací Hasbullou Magomedovem dobře zná, oba se spolu viděli již na několika akcích.

Ve videu, které ruský Orel nahrál svůj oficiální YouTube kanál, mluví o plánech UFC. Ty nemají zahrnovat jenom profesionální duely těch nejlepších zápasníků, nově mohou zahrnovat i speciální amatérskou divizi do 20 kg.

„Ano, skutečně si myslím, že UFC podepíše Hasbullu,“ usmíval se Khabib ve svém videu. „Právě jsem se s ním zase setkal, myslím si, že ho Dana White chce získat, pouze netuším, do jaké hmotnostní kategorie ho bude chtít zařadit,“ zavtipkoval, neboť si je vědom, že něco takového tu ještě nebylo.

Každopádně ještě nic není vyloženě potvrzené. „Oficiální rozhodnutí zatím nepadlo. Tak uvidíme. Nedivil bych se, kdyby ho Dana nechal bojovat s nějakou těžkou vahou,“ doplnil vysmátý Khabib, který si je vědom, že Hasbulla je skutečnou hrozbou. Minimálně je nyní postrachem internetu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.