top fight logo export web
hasbulla

Hasbulla zavítal do oktagonu UFC a ukázal své hrozivé bojové dovednosti

Hasbulla už pomáhá Danu Whiteovi s propagací zápasů. Na posledním UFC turnaji rozjel sólo show, kterou naháněl strach případným vyzývatelům.

Internetový showman si již začíná plnit své pracovní povinnosti, ke kterým se podpisem smlouvy s UFC zavázal. Jako postava, která má na internetu statisíce sledujících, má svým vystupováním budit pozornost a dostávat publikum do varu. K vůbec prvnímu jejímu účinkování došlo na UFC 280 v Abú Dhabí.

Hasbulla trpí zvláštní růstovou chorobou, a proto i ve svých dvaceti letech stále vypadá na tři až čtyři. Ani to mu ovšem nebrání v tom žít plnohodnotný život. Díky svým tiktokovým videím se stal větší hvězdou, než je drtivá většina současných UFC zápasníků.

V Abú Dhabí si Hasbulla vyzkoušel proslulý ring walk, rozvášnil místní diváky a před kamerou si chvíli zastínoval. Následně podporoval Islama Makhacheva v jeho titulovém boji proti Charlesovi Oliveirovi a pak rozjížděl vlastní show ještě v zákulisí.

„Hasbulla je skutečná hvězda a je nám ctí, že ji máme pod sebou. Je šílené, když si představíte, jak takto malý človíček dokáže budit tak ohromně velkou pozornost. Jeho videa mají více zhlédnutí jak ta naše. Jsem rád, že ho tu máme,“ okomentoval Dana White přítomnost nového maskota organizace.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!