top fight logo export web
Cejudo posílá Usmanovi radu nad zlato: Chceš být nejlepší? Musíš udělat jednu věc

Henry Cejudo předvídá, kdo jako první ve střední váze skutečně dokáže porazit Adesanyu

Doposud se zdají být všichni soupeři ve střední váze pro šampiona Adesanyu pouhou potravou, přesto se tu údajně nachází jedno jméno, které by nigerijského vládce sesadilo z trůnu.

Styly dělají zápasy a tímto heslem se řídí Henry Cejudo dodnes. Adesanya je možná výjimečným kickboxerem se skvělým načasováním úderů a ohromným rozpětím paží, což mu dovoluje kontrolovat vzdálenost, ale stále nečelil prvotřídnímu wrestlerovi.

Kdo takové jméno ve střední váze představuje? Momentálně nikdo, leč ve veltru se nachází jeden bojovník, který se díky své stavbě těla může pohybovat mezi velterovou a střední vahou naprosto bez problému.

„První člověk, který v divizi do 84 kg zastaví Adesanyu, bude Khamzat Chimaev. Strašně moc tomu věřím, ten člověk je naprosto jiné zvíře. Takovému nátlakovému wrestlingu Izzy ještě nečelil,“ podělil se Cejudo o svůj názor v Triple C a Schmo show.

„Slyšel jsem to už z několika různých zdrojů a Chimaev trénuje mnohem tvrději a častěji jak všichni ostatní zápasníci. Pokud jste primárně wrestlerem a dřete takto do morku kosti jako on, pak si myslím, že byste s Adesanyou neměli žádné problémy,“ konstatoval.

A shodou okolností má podobné úmysly i sám Khamzat, jenž před přechodem do střední váhy hodlá nejprve úspěšně zakončit svou titulovou misi ve veltru. Už teď ovšem slibuje, že Izzyho “zabije” hned v prvním kole, až na ten střet dojde.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.