top fight logo export web
cejudo vera

Henry Cejudo reaguje na Verovo nové tetování a posílá vzkaz celé bantamové divizi

Henry Cejudo se vysmál potenciálnímu rivalovi Marlonu Verovi a přichystal si vzkaz pro všechny bojovníky z bantamové váhy.

Henry je zpátky. Tedy sice ještě ne oficiálně na nějakém turnaji, ale jeho další zápas se už řeší. Nedávno mu dokonce přiletěla na stůl nabídka k souboji s šampionem Aljamainem Sterlingem, na což dal „Triple C“ svůj souhlas. Bohužel pro něho, Sterling jej odmítl.

Cejudo tedy začíná počítat s tou variantou, že po svém návratu hned o titul nepůjde, a možná i proto si začal dělat promo k jinému fightu. Tentokrát v jeho hledáčku utkvěl Marlon Vera, který si aktuálně nechal udělat tetování na temenu hlavy.

„Nyní vypadáš jak kunda nejen zepředu, ale i zezadu,“ napsal Cejudo k fotce Verova nového tetování a samozřejmě tím vzbudil cílený rozruch.

„Jsem hladovější než kdy jindy. Srab Sterling mě odmítl, proto sejmu každého dalšího, kdo bude mít odvahu se mi postavit do cesty,“ uvedl Henry na svých sociálních sítích.

„Milovník koksu O’Malley, kundička Vera nebo ruská brambora Yan, jsem připraven na všechny. Prostě mi někoho dejte, ať to můžeme rozjet. Hlavně se nezachovejte jako srab Sterling, abyste celému světu nebyli jen pro smích,“ vzkázal oponentům z bantamové divize.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!