Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Henry Cejudo vyzval Amandu Nunes i Valentinu Shevchenko a nikdo nechápe, jestli to myslí vážně

Henry Cejudo vyzval Amandu Nunes i Valentinu Shevchenko a nikdo nechápe, jestli to myslí vážně

Zajímavých bitev mezi váhovými kategoriemi jsme si užili již dost, avšak aby muž mohl bojovat s ženou, to tu ještě nebylo. Henry Cejudo, jenž si po svém posledním úspěchu dal přezdívku „Triple C“ (trojí šampion), vyzval k duelu Amandu Nunes i Valentinu Shevchenko. Myslí tohle vůbec vážně?

Henry Cejudo (15-2-0) vystoupil v živém vysílání TMZ Sports, kde se ho ptali, jaké budou jeho další kroky. Jeho odpovědi byly dosti šokující a možná cíleně vzbudily pozornost.

„Víte, chtěl bych přidat do své sbírky další zlato, takže by se mi hodilo bojovat s vítězem z dvojice Frankie Edgar – Max Holloway (pérová váha). Přál bych si, aby to byl Frankie, a to hlavně kvůli jeho výšce,“ reagoval současný šampion muší a bantamové váhy a zároveň také zlatý olympijský medailista z roku 2008 (proto to Triple C).

Honba za zlatem, zejména s Cejudovou výškou (163 cm), má svá omezení. Proto si Henry určil jistá pravidla.

„Hele, beru každého od 45 do 68 kilogramů. Jestli chce Amanda Nunes, jdu do toho. Klidně i Valentina Shevchenko, vyzývám vás, holky, a neberu žádné zajatce!“ vyřkl s šibalským výrazem ve tváři, který se postupně měnil ve zbraň hromadného ničení.

Říká se, že je Amanda Nunes nejlepší zápasnicí, jakou kdy historie smíšených bojových sportů viděla. A co hlavně, tak drží momentálně pásy ze dvou hmotnostních divizí.

„Já jsem takový lovec zlata,“ uváděl Cejudo. „Chci i její zlato!“ smál se, načež odkýval i možnost, že by se s výše zmíněnými dámami klidně utkal i v grapplingovém zápase. Inu uvidíme, co z toho vzejde.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin