top fight logo export web
Henry Cejudo má rád peníze a dostal novou výzvu

Henry Cejudo zaryl, kde neměl. Vtluču ti do hlavy trochu moudra! slibuje soupeř

Henry Cejudo svými analýzami opět jednou rozpoutal vášně.

Když „Triple C“ oznámil, že se vrací, nebránil se přitom jednomu zahřívací fightu. Pravda, ten chtěl podstoupit proti Seanu O’Malleyu, ale protože to nevyšlo, mohl by zvážit nové možnosti.

Jednu takovou mu momentálně nabízí ekvádorský bijec Marlon „Chito“ Vera, jemuž neuniklo drsné hodnocení, které jeho směrem Cejudo vyslal. Případným vzájemným zápasem je připravený bývalého šampiona přesvědčit o opaku.

„Henry že není mými výkony oslněn? Tak ať si proti mně stoupne do klece a uvidíme, co bude říkat potom. Chápu, je to bývalý šampion, ale aby si vyskakoval a urážel ostatní fightery, co na rozdíl od něho něco dělají, mi přijde ujeté,“ rozpovídal se Vera v pořadu The MMA Hour.

„Podle mě je z něho cítit závist. Doba se posunula, kvalita se rozrostla a on cítí, že na tu špičku už nemá. Proto mu ten návrat z důchodu tak trvá, vybírá si vhodného oponenta,“ myslí si.

Henry Cejudo

„Vůbec bych se nezlobil, kdyby šel proti mně, spíše naopak. Uvítal bych ho s otevřenou náručí a do té jeho hlavy mu vtloukl trochu chytrosti,“ slíbil Vera, jemuž náleží čestné místo v elitní pětce žebříčku bantamové váhy.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!