top fight logo export web
drake sazka masvidal

Rapper vsadil na Masvidala 7 000 000,- Kč

Kanadský herec a raper Aubrey Graham, kterého spíše fanoušci mohou znát pod jménem Drake, si ani tentokrát nenechal ujít galavečer UFC a svou sázku pořádně oroštoval. Na zápas Colby Covington vs. Jorge Masvidal vsadil necelých sedm milionů korun.

Na Masvidala byl kurz kolem 3.5, což v případě výhry mohlo hodit až 25 milionů korun.

Sázku přijala sázková kancelář BR Betting, která ihned podaný tiket zveřejnila. Proč si herec vybral právě Masvidala? Prý měl tušení, že galavečer přinese překvapení. Jenže Colby byl od samého začátku tím lepším, s Masvidalem si poradil rozdílem třídy a zaslouženě vyhrál na body.

 

Po zápase samozřejmě přišla tisková konference a novináři se ihned ptali Colbyho Covingtona, co si myslí o samotné sázce. Ten odpověděl zcela jednoznačně: “Ať jde do prd*le s celým sázením a dělá dál trapný alba pro děti. Ten jeho rep se stejně nedá poslouchat, tak se snaží zviditelnit aspoň takhle.”

Aubrey Graham však nesázel poprvé. Dříve se účastnil UFC galavečerů zcela pravidelně. Několikrát doprovázel i Conora McGregora na vážení.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.