top fight logo export web
nate diaz jingliang

Hlavní smolař UFC 279? Li Jingliang. I Diaz s ním soucítil. White se opřel do rozhodčích

Pokud může mít někdo pocit, že se k němu štěstěna v posledních dnech kompletně otočila zády, pak je to právě Li Jingliang.

V souvislosti s UFC 279 jsou jako hrdinové zmiňováni Khamzat Chimaev či Nate Diaz, ovšem nebýt Jingliangova souhlasu, žádná z náhlých změn na hlavní kartě by se nekonala. A bohužel na to čínský bijec nejvíce doplatil.

Nejprve si nechal ušít sako přímo na míru, aby se s ním pochlubil na tiskové konferenci, která byla později kvůli Chimaevově šarvátce zrušena. Následně se mu změnil soupeř, tudíž jeho individuální příprava na Tonyho Fergusona přišla vniveč. A nakonec ještě velmi smolně prohrál svůj zápas na body, když svého soupeře jasně přestřílel.

„Viděli jste jeho oblek? Ten s*áč si nechal ušít to nejlepší sako, ale nikdo ho nemohl vidět,“ chopil se slova Nate Diaz. Nyní už po tiskové konferenci, kde vzdával čínskému bojovníkovi hold. „Když se všechny ty změny konaly, říkal jsem UFC, že budu bojovat s Lim. Cítím se za něho špatně. UFC mu mělo ukázat více lásky.“

Nejhorší pochopitelně bylo to „zaříznutí“ na body. Daniel Rodriguez v tom boji viditelně inkasoval více ran, jeho tvář čítala více škod, přesto se sudí z toho bodového hlediska rozhodli dát hlas právě jemu.

Jingliang Li: Ferguson si zaslouží respekt. A obávám se, že zrovna proti mně ukáže své kvality

„I já si myslím, že Li ten fight vyhrál,“ konstatoval Dana White. „Vaše nářky jsou na místě. Fanoušci mají pravdu, bodoví se spletli. Osobně bych řekl, že to vůbec nebyl ten typ zápasu, kde byste si mohli říct, že se výsledek mohl překlenout na jednu i druhou stranu. Li podle mě jasně vyhrál. Verdiktem jsem šokován.“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!