top fight logo export web
Khabib Nurmagomedov EFL organizace

Hodlám se stát nejlepším promotérem všech dob, plánuje Khabib

Khabib Nurmagomedov je připravený zaujmout Whiteovo místo a stát se nejlepším MMA promotérem světa.

Doposud jsme ruského Orla v té manažerské práci příliš vidět nemohli, ale postupně bychom výsledky jeho práce měli vídat čím dál častěji.

„Eagle Fighting Championship se neustále rozrůstá a my plánujeme prorazit nejen v Americe, ale i v celém světě,“ odhalil Khabib, jehož na této pouti podporují velmi dobře finančně založení sponzoři.

„Mým cílem je stát se nejlepším. Nejsem tu od toho, abych byl druhým nebo třetím, já chci být absolutní jedničkou, tím nejlepším promotérem na světě,“ dává najevo svou mentalitu, která se od dob jeho aktivního zápasnického působení vůbec nezměnila.

„S EFC jsme vyvinuli nový systém. Vymysleli jsme nové limity váhových kategorií, po kterých zápasníci už dlouhá léta volali. A to není jediná změna, pár dalších revolučních změn nás ještě čeká. A jsem si jistý, že se lidem budou líbit,“ poodhalil.

Jelikož býval sám fighter, proto nyní Khabib ví, jaké potřeby ostatních bojovníků je třeba naplnit. Tyto prvky následně hodlá promítnout do své organizace EFC, jejíhož dalšího turnaje se dočkáme 11. března v Miami.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.