Top-Fight.cz - bojové sporty
Kevin Holland zlepseni

Holland: Covington, Masvidal ani Burns nejsou top veltři, projel bych jimi jako nůž máslem

Kevin Holland se připravuje na svůj přechod do velterové váhy a už teď ví, kteří bojovníci z popředí žebříčku by mu nedělali žádný problém.

Poslední roky působil ve střední váze, kde se stal velkým terčem pozornosti a získal si obdiv i takového Dany Whitea. Pak ale poznal, že zejména wrestling je jeho slabou stránkou a pochopil, že v této divizi současným wrestlerům konkurovat nemůže, což byl jeden z důvodů, proč zvolil přesun o hmotnostní kategorii níže.

Zde se už Holland rozkoukává, jaký scénář pro něho bude nejpřijatelnější. Takový Chael Sonnen stihl ve svém streamu prozradit, že UFC plánuje Kevina spárovat s Nickem Diazem a že se jedná o skutečně vážnou nabídku.

Mimo ni by se Holland nebránil ani špičce divize, kterou tvoří jména, jako jsou Usman, Edwards, Covington, Masvidal či Burns. Poslední tři zmínění však prý žádnou hrozbu nepředstavují.

„Nejtěžšími fighty by pro mě ve veltru byli Usman, Edwards a Chimaev. Vedle nich tam žádnou další překážku nevidím,“ vysmíval se Holland slabé konkurenci.

„Covingtonem, Masvidalem i Burnsem bych projel jako nůž máslem, nepřijdou mi dokonce ani jak top bojovníci,“ nebál se prohlásit devětadvacetiletý Američan, jehož skóre zdobí 21 výher a 7 porážek.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Holland: Covington, Masvidal ani Burns nejsou top veltři, projel bych jimi jako nůž máslem