top fight logo export web
conor mcgregor storno

Holloway ani McGregor nejsou v UFC nejlepší boxeři, tvrdí Poirier. Na koho tedy ukázal?

Max Holloway i Conor McGregor se shodně označili za nejlepší boxery v UFC. Dustin Poirier ale jejich názor nesdílí.

Budoucí titulový vyzyvatel z řad lehké váhy čelil oběma soupeřům a oba je dokázal dvakrát porazit. Jejich zkušenosti z boje v postoji sice uznává, ale za úplně vrcholné je nepovažuje.

„Max dostává spoustu ran a Conor ztratil na výbušnosti a rychlosti. Samozřejmě je to o individuálním vnímání, ale podle mě tu máme lepší boxery,“ sdělil Poirier.

Zahleděl se přitom na divizi bantamové váhy, kde je momentálně držitelem dočasného titulu ruský borec Petr Yan.

„Myslím si, že Petr Yan je nejlepší boxer v UFC. Je to dáno jeho pohybem, každý úder je skvěle mířený a promyšlený. Nemusí se ani napřahovat, aby jeho rány měly razanci. Jeho styl se mi velmi, velmi líbí,“ chválil jej.

Na tento domnělý seznam by ale zařadil i sám sebe. „Určitě mám také dobrý postoj. Neříkám, že je úplně top, ale rozhodně umím boxovat a řadím se na listinu těch nejlepších,“ vypověděl Poirier.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.