top fight logo export web

Holloway nikdy zraněný nebyl, ve skutečnosti se mě bojí, vycítil Volkanovski

S vážným obviněním přišel šampion pérové váhy Alexander Volkanovski, podle něhož má Max Holloway strach mu znova čelit.

Tento strach nakonec vyústil ve “vymyšlené” zranění, kvůli kterému byl Holloway nucen odstoupit z předem avizované bojové trilogie.

Místo toho se UFC rozhodlo urychleně jednat a do titulové bitvy sehnalo náhradu v podobě „Korejské Zombie“ Chan Sung Junga. Když bylo ovšem nové složení titulové dvojice oznámeno, Max se „záhadně“ zotavil, což vzbudilo šampionovo podezření.

„Max ve skutečnosti nikdy nebyl zraněný. Pouze doufal, že se zápasu se mnou vyhne, a tak vymyslel podlý plán, abych se začal připravovat na někoho jiného – v tomto případě na Korejskou Zombie – a on pak případně do hry naskočil jako náhradník, kdyby se Jung zranil,“ osočil Volkanovski svého oblíbeného havajského rivala.

UFC už stihlo potvrdit, že nyní Holloway usiluje o roli titulového náhradníka, kdyby se jeden z dvojice Volkanovski – Chan Sung Jung zranil. A právě tato dotíravost šampiona štve, jelikož za tím vidí jeden velký podvod.

„Max nikdy nebyl zraněný, je to pouze podvodník a srab, který hledá ten nejsnazší způsob, jak se dostat k pásu,“ uveřejnil Volkanovski, jenž by se měl do akce vrátit 9. dubna na turnaji UFC 273.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.