top fight logo export web
ff4b90dcbc31c566ccf54bd3f06366e949907378

Holloway promluvil o své budoucnosti. Zůstane ve váze lehké, nebo se vrátí zpět do pérové?

Třináct zápasů neporažený král divize pérové váhy se 13. dubna na UFC 236 vydal zkusit své štěstí o stupínek výše, kde díky finálnímu verdiktu tří soudců tvrdě narazil. Max Holloway byl na body udolán Dustinem Poirierem a nyní uvažuje o své budoucnosti.

Kdyby nebylo šéfa UFC, Max by se do lehké váhy jen tak nepřesouval. Díky neustálému naléhání ze strany organizace chtěl ovšem „Blessed“ ukázat, že se ničeho nebojí, a tak se vydal do vyšší hmotností kategorie, kde měl možnost prát se rovnou o titul prozatímního šampiona.

Ačkoliv by dle názoru mnohých fanoušků tomuto mistrovskému souboji více slušela remíza, pravda je, že byl Poirier ve svých úderech nebezpečnější, kvůli čemuž si vysloužil jednostrannou přízeň rozhodčích.

Daného rozdílu v kvalitě si překvapivě všiml i Dana White, jenž uvedl následující: „Byl jsem až udiven, jak mi Max připadal v této divizi malý. Vždy mu říkám ‚jsi moc velký, měl bys jít o váhu výš‘, ale nyní mohu přiznat, že jsem se spletl. Max by měl bojovat ve své původní divizi a já sám se už teď těším na jeho další obhajobu.“

Podobné tvrzení by se mohlo dotknout něčího sebevědomí, avšak Max to bere jako poučení, ze kterého může být jenom silnější. Někdy člověk vyhraje, podruhé holt prohraje, podstatné ovšem zůstává, abyste nikdy neztratili soudnost a projevili úctu soupeři.

„Nikdy jsem k Dustinovi nechoval nějakou zášť, je to pravý šampion a tento titul z lehké váhy si určitě zasloužil. Co se mě týče, nerad bych odcházel ze svého trůnu. Co je to za krále, když nemůže bránit své království? Rád bych se do pérové váhy vždy vracel k zajímavým obhajobám, ale pokud mě bude UFC pokračovat, budu připraven zaskočit i výše,“ uvedl Max Holloway.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!