top fight logo export web
holloway_volkanovski2

Holloway: Volkanovski je nejlepším bojovníkem planety. Gratuluji k výhře!

Holloway ocenil výkon soupeře! Po každém zápase je podstatné si umět vzdát vzájemný respekt a nezáleží na tom, jestli vyhrajete anebo prohrajete.

Trilogie byla završena, Max Holloway v ní (bohužel pro mnohé fanoušky) prohrál, ale rozhodně si našel chvilku, aby svému soupeři poblahopřál k úspěchu.

Holloway ocenil výkon soupeře

„Aspoň na knockdowny mám v naší trilogii náskok pořád já. Tam je to 2:0 pro mě. Volkanovski by tak se mnou potřeboval čtvrtý zápas, aby měl vůbec šanci mě dorovnat. Ale to samozřejmě uvádím jen ze srandy,“ začal Holloway zlehka s přidanou dávkou humoru.

„Samozřejmě svému bratrovi Alexovi gratuluji. Jdi a získej ten pás z lehké váhy, tu šanci sis naprosto zasloužil. V mých očích jsi už teď ten nejlepší bojovník planety a naprostou jedničkou pound-for-pound žebříčku,“ vzkázal mu prostřednictvím svých sociálních sítí.

A nezapomněl ani na své příznivce. „Všem mým fanouškům, neplačte pro mě. Tohle je součástí života. Potřebuji se jen dát opět do kupy, ale to zvládnu. Všechny vás miluji.“

Max tedy už historicky nejlepší pérovou váhou jen tak nebude, ale to ještě neznamená, že se v budoucnu třeba opět nedostane k mistrovskému pásu. Zejména, pokud se Volkanovski na delší dobu přesune do lehké váhy.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.