top fight logo export web
c2aba5847b1a19a8b80bff036356461f6ae99508

Holly Holm plánuje srazit Amandě Nunes hřebínek: Někoho, jako jsem já, ona ještě nepotkala

Vůbec první přemožitelka kdysi slavné Rondy Rousey se nyní zaměřila na další velkou kořist. Tou se má stát aktuální šampionka dvou váhových divizí, jíž už předem varuje: „Mě jen tak lehce nedáš.“

Holly „The Preachers Daughter“ Holm se měla původně objevit na UFC 235, kde na ni čekala Aspenn Ladd, avšak z jejich duelu nakonec sešlo. Na vině jsou dle manažera zdlouhavá jednání o novém kontraktu, kvůli čemuž bude oběma ženám přiřazeno (v blízké budoucnosti) jiné jméno. 

Holly Holm plánuje srazit Amandě Nunes hřebínek

Holly tak bude muset zdolat ještě jednu soupeřku, která by ji k Nunes mohla vystřelit. „Cris si zaslouží odvetu, o tom není žádných pochyb, ale jak jsme už několikrát slyšeli, Amanda s ní teď zápasit nechce, takže logicky jediný, kdo připadá v úvahu, jsem já,“ pravila, přičemž už se viděla na stupínku vítězů.

„Lidé si často před sebe dávají různé cíle a mým motorem momentálně je zápas s Amandou. Možná mě teď nebere vážně, patrně se mě ani nebojí, ale určitě by měla. Já jsem naprosto odlišný typ zápasnice, kterému ona ještě nečelila,“ uvedla autorka osmi knokautů z dvanácti možných vítězství (celkově 12-4-0).

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!