top fight logo export web
8ede973d1897514834dc5a4408bb5d4346968b0c

Holm je připravená proti Nunes šokovat svět: Nikdo nemá takovou motivaci, jako mám já

Velká dámská bitva nás čeká již tento víkend v noci ze soboty na neděli. Aktuální šampionka dvou váhových divizí se do klece postaví proti bývalé královně bantamu Holly Holm, která oplývá ohromnou motivací vzít si zpět, co jí kdysi náleželo.

Holly Holm se do myslí fanoušků nesmazatelně zapsala na podzim roku 2015, když v titulové bitvě jako první vůbec porazila tehdejší neomylnou bojovnici Rondu Rousey. Následně se domlouvala jejich odveta, jenže čekání bylo natolik dlouhé, až nová šampionka kývla na duel s Mieshou Tate. V tomto duelu ovšem prohrála, a tak k odvetě s Rondou nikdy nedošlo.

Prohra s Tate nastartovala černou sérii v kariéře Holm, která z posledních šesti zápasů vyhrála pouze dva. I tak jí to stačilo k tomu, aby jí UFC v čele s Danou Whitem přidělilo další osudovou zkoušku v podobě Amandy Nunes (17-4-0), která je též považována za kata bývalých šampionů. Po skalpu Rondy Rousey, Mieshy Tate a Cris Cyborg jí v seznamu chybí už jenom právě Holly Holm.

Bookmakeři mají pro tento souboj jasného favorita, nicméně už se kolikrát v minulosti stalo, že právě „outsider“ šel proti proudu a ve své zkoušce nadmíru dobře ustál. V téže outsiderské roli se nyní nachází dnes již sedmatřicetiletá rodačka z Nového Mexika, která plánuje překvapit svět a sesadit Nunes z jejího trůnu. Dopředu ji žene silná motivace nahodit svou kariéru zpět do vítězných kolejí.

„Hodlám šokovat celý svět, a to nejenom jednou, ale rovnou dvakrát,“ pravila odhodlaná Holm. „Uvidíte, že proti Nunes nastoupím plná sebevědomí a porazím ji! A pak ji navíc porazím i v odvetě! Konec kariéry se blíží a já si přeju skončit na vrcholu, ne na dně. Můžete si být jisti, že do toho duelu dám všechno, nikdo momentálně nemá větší motivaci, než mám já,“ dodávala.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!