top fight logo export web
chandler conor mcgregor

Hon na Conora, vybral si konečně hvězdný Ir soupeře?

Dlouho očekávaný turnaj UFC 274 nabídl na hlavní kartě dva exkluzivní zápasy v lehké váze, které oba naprosto splnily očekávání fanoušků.

Michael Chandler vytáhl životní knockout, když brutálním frontkickem poslal Tonyho do říše snů. V pozápasovém rozhovoru si samozřejmě řekl o další šanci na titul v lehké váze, ale jeho hlavní poselství směřovalo k bývalému šampionovy dvou váhových divizí.

„Pokud UFC na vteřinu selže a dá šanci na titul někomu jinému, mám na mysli jednoho frajera. Conore McGregore, jsem nejzábavnější lehká váha na světě. Chci tě klidně ve 170 librách.“

Právě na veltrovou váhu by mohl Notorious slyšet, protože po zranění nohy, které utrpěl loni v létě, nabral slušnou porci svalové hmoty a hubnutí do lehké váhy pravděpodobně nepřipadá v úvahu. To ostatně potvrdil i sám Irský bouřlivák, který na výzvu pohotově reagoval na Twitteru.

„Toho chlapa bych pěkně sundal, o tom není pochyb. Ohňostrojová podívaná. Líbí se mi nabídka na 170. V určité fázi mé kariéry je tento zápas rozhodně ve hře. Po dnešní noci vidím, že se to může stát. Gratuluji Michaelovi k solidnímu vítězství.“

Všechny dohody mezi zápasníky jsou jen pouhé tlachání na sociálních sítích, pokud je neposvětí osoba nejpovolanější Dana White. Ten má pro oba výše zmíněné borce velkou slabost, a tak je jasné, že jejich vzájemný zápas sabotovat nebude.

„Kdo by sakra tenhle zápas nechtěl vidět?“ vyjádřil se jasně na tiskové konferenci.

Aby situace nebyla tak jednoduchá, přišel hlavní zápas turnaje a v něm titulu zbavený Charles Oliveira vyřídil v prvním kole Justina Gaethjeho. Podle jeho dohody s UFC je nyní prvním aktérem dalšího titulového zápasu, ke kterému by mělo dojít letos v létě.

I brazilský fenomén, který přidal již devatenáctou submisi v rámci UFC, vyzval v interview Conora a Ir by na návrat s puncem titulového zápasu mohl rozhodně slyšet. Navíc se již před časem vyjádřil, že o zápas Do Bronxem stojí. Do hry bude samozřejmě chtít zasáhnout i Islam Makhachev nebo Beneil Dariush, kteří mají již zápas dohodnutý spolu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.