top fight logo export web
david dvorak ufc

Hrobník Dvořák bude dál pohřbívat v UFC, nová smlouva mu vynese plat jako zkušeným veteránům

Pokud si něco hodně přejete, je velká šance, že se vám to skutečně vyplní.

Co si přál jeden z českých zástupců v UFC David Dvořák, je nyní jasné. Devětadvacetiletý bojovník si v zámoří udělal výborné jméno sérií tří výher v řadě. Vedení organizace na suverénní výkony zareagovalo návrhem nové smlouvy, která Hrobníkovi výrazně vylepší podmínky.

Právě tato jistota do dalších měsíců může být pro Davida klíčová a dovolí mu předvést to nejlepší, co v něm je. A že toho není málo! Ostatně o tom nás reprezentant All Sport Academy přesvědčuje již posledních devět let. Přesně tak je dlouhá jeho série bez porážky, která čítá již neskutečných šestnáct zápasů. Nynější smlouva by Davidovi skončila po následujícím zápase, a tak bylo jasné, že UFC o jednu z nadějí muší váhy nebude chtít přijít.

„Od UFC jsme chtěli novou smlouvu a podařilo se nám ji získat. Je skvělé, že mám na další roky jistou budoucnost. Organizace nám ve všech podmínkách, jaké jsme si přáli, vyšla vstříc. Smlouva je pro nás velice výhodná,“ pochlubil se devětadvacetiletý bijec, jenž si nyní bude vydělávat jako ostatní zkušení a velevážení borci v UFC.

Přesná čísla si Dvořák pochopitelně nechal pro sebe, ale dá se spekulovat, že nováčkovský kontrakt byl navýšen přibližně o sto procent. David navíc v posledním duelu vyhrál jasně v prvním kole a ukázal, že jeho mistrovské ambice mají reálný základ. Na ohlášení dalšího soupeře si ještě chvilku počkáme, ale mělo by se jednat o někoho z top desítky divize do 56,7 kilogramů.

Změna soupeře na poslední chvíli? Mentálně to bylo pro mě strašně těžké, přiznává Dvořák

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.