top fight logo export web
Valentina Shevchenko ufc mma

I na Shevchenko čeká v muší váze přemožitelka, cítí Cejudo. O koho se jedná?

Valentina Shevchenko je v rámci muší váhy naprosto neomylná, přesto se zde údajně nachází jedna bojovnice, která by ji z trůnu mohla sesadit.

Bývalý šampion dvou hmotnostních kategorií z UFC Henry Cejudo se nechce nechat zmást vlnou nepřemožitelnosti, na které se momentálně Valentina nese. „Každý má svůj kryptonit,“ tvrdí. Kdo jím je ovšem v případě kyrgyzstánsko-peruánské bojovnice?

„Domnívám se, že to bude Alexa Grasso. To je soupeřka, která má všechny potřebné atributy, aby Valentinu sesadila z trůnu,“ nechal se slyšet Cejudo u reportéra, který si říká Schmo.

„Ta holka v sobě má větší potenciál, než si lidé uvědomují. Možná i dokonce větší, než si uvědomuje ona sama. Její bojový styl je velmi atraktivní a na tuhle hmotnostní třídu disponuje velkou silou. Tohle je zápas, který bych chtěl jednou vidět,“ vzbuzoval nadšení.

Alexa Grasso je osmadvacetiletá mexická bojovnice, jejíž skóre čítá 13 výher a 3 porážky. Prozatím se drží na jedenáctém místě žebříčku muší váhy.

Máme-li ji vidět v boji o mistrovský pás, bude si muset na konto připsat ještě takové tři výhry, což není zrovna málo. Možná si ovšem za takový rok ještě někdo na Cejudova slova vzpomene.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alexa Grasso (@alexa_grasso)

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.