top fight logo export web

Islam Makhachev je připravený převzít žezlo po Khabibovi. Dokonce už ví, jak se k titulu dostane

Pokud vše půjde podle plánu, znamená to, že se s Khabibem Nurmagomedovem uvidíme v UFC už jen na dva zápasy, aby zakončil svou kariéru se skóre 30-0, a potom jeho slavná éra pomine.

Jak už tomu bývá zvykem, když jeden bojovník odejde, druhý ho nahradí. A kolonie kvalitních ruských fighterů se v UFC jenom rozšiřuje.

V bantamové váze působí Petr Yan, na záda mu plánuje dýchat Umar Nurmagomedov, z pérové bude co nevidět bojovat o titul Zabit Magomedsharipov a v lehké je dalším velkým favoritem právě Islam Makhachev.

„Určitě je mým cílem stát se šampionem,“ říkal Makhachev, jehož na turnaji UFC 254 bude čekat souboj s bývalým šampionem Rafaelem Dos Anjosem.

„Doposud to nebylo jednoduché. UFC mi nedávalo tak velké zápasy a Khabibovi patří titul, což jsou dva faktory, které mě brzdí. Ale věřím, že brzy přijde průlom,“ hlásil sebejistě.  

„Můj trenér předpověděl, že jednoho dne na trůnu nahradím Khabiba. A to je zároveň i můj plán. Myslím si, že mě čekají ještě tři fighty, než se k mistrovskému zápasu dostanu,“ představil svůj tip.

Islam Makhachev má na svém kontě osmnáct výher a jednu porážku. Ta přišla během jeho druhého duelu v UFC, když na TKO podlehl Adrianovi Martinsovi. Od té doby drží sérii šesti výher.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.