top fight logo export web
Islam Makhachev slavi vitezstvi na UFC 280

Islam Makhachev reaguje na svou výhru a odhaluje kariérní cíle

Výhra nad Oliveirou Islama Makhacheva nikterak nepřekvapila, od samotného začátku s ní počítal. A teď je připravený jít ještě výše.

Co ruský bijec ovládl divizi lehké váhy, ihned si do oktagonu z jeviště pozval Alexandera Volkanovskiho, aby jej informoval, že je připravený s ním bojovat. Důvod je ten, že Alexovi zrovna náleží první příčka v pound-for-pound žebříčku, a to je přesně to místo, kam i sám Islam směruje.

Makhachev slaví na UFC 280

„Přibližně dva roky dozadu jsem vám říkal, že se stanu šampionem lehké váhy. A vidíte, ten den konečně nadešel. Stal jsem se šampionem a je mi ctí vám říct, že tady má cesta rozhodně nekončí,“ vzkazoval Makhachev přítomným novinářům na pozápasové tiskové konferenci turnaje UFC 280.

„Teď je mým cílem stát se světovou MMA jedničkou. Tou je momentálně Alexander Volkanovski, proto jsem si ho pozval do oktagonu, abych ho informoval, že s ním přijímám zápas. Budeme bojovat o můj pás a budeme bojovat v jeho rodné Austrálii. Tam má výhra bude mít největší váhu,“ tuší.

Islam porazil Oliveiru na UFC 280
Islam porazil Oliveiru na UFC 280

K zápasu s Oliveirou…

„Každý mě varoval před tím, jakou má Charles skvělou zem. Já jsem vám na to vždy odpověděl, že kdyby měl tak skvělou zem, tak by v UFC nemohl osmkrát prohrát, přičemž několikrát už odklepal. Mnoho bojovníků se jeho země bálo. A zbytečně,“ poznamenával.

„Nemůžu říct, že je Charles na zemi špatný. Když jsem ho prvně stáhl na žíněnku, vysílal na mě tvrdé lokty. Nejednalo se však o nic, s čím bych předem nepočítal. Věděl jsem, co proti tomu mám dělat. A věděl jsem, že je můj grappling mnohem lepší jak ten jeho, což jsem si myslím jasně dokázal,“ pravil.

„Všechna čest tedy Charlesovi, je to velký bojovník, ale jak jsem řekl, pevně věřím, že na můj grappling v UFC nikdo nemá. Za to, kým jsem dnes, vděčím Khabibovi a jeho otci Abdulmanapovi. To oni mě vše naučili,“ vzdával Makhachev hold svým lektorům.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!