top fight logo export web
Islam Makhachev ufc mma

Islam Makhachev se vysmál „nerdům“ Gaethjemu s Oliveirou

Celý svět upíná svou pozornost na dva vrchní borce z lehké váhy, kteří se už příští víkend mezi sebou utkají o titul šampiona. Proto bylo pro Islama Makhacheva důležité, aby se také připomněl.

Ačkoliv si Islam prošel Khabibovou školou a žádné verbální trashtalky nikdy nezačíná, nyní od svých zásad poněkud upustil.

Abychom byli v obraze, po sociálních sítích koluje fotografie, na níž jsou vyobrazeni šampion Charles Oliveira a vyzývatel Justin Gaethje jako dva šprti. K tomu je přidán popisek „Těžko byste uvěřili tomu, že tohle jsou dva z nejnebezpečnějších bojovníků současnosti“.

Tento příspěvek ovšem nabyl do karet Islamu Makhachevovi, který se dané situace pokusil využít a zaútočil v plné palbě. „Nikdy jsem neměl rád nerdy!“ napsal na svém Twitteru.

Tímto příspěvkem navázal na svůj poslední rozhovor, kde zmínil, že se do roka stane šampionem lehké váhy. A kdyby nebylo domnělých UFC pravidel, které zvýhodňují borce, jako jsou Conor McGregor, už dávno by se boje o pás dočkal.

„Věřím tomu, že jsem po odchodu Khabiba nejlepším bojovníkem v divizi. Je to vidět i na tom, jak se mi všichni vyhýbají, prakticky nikdo se mnou nechce bojovat. Proto Gaethjeho titulovou výzvu neberu jako zaslouženou,“ řekl.

„A podobně je to v případě McGregora, který se ani nemusí snažit a všechno mu donesou až pod nos. Ví totiž, že kdyby se střetl se mnou, zničil bych mu celou kariéru a jeho jméno by po zápasu se mnou ztratilo na významu,“ nepochybuje Makhachev.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.