top fight logo export web
eb9f1a5c49b916a8dabc96bc0df24d13cac3697a

Israel Adesanya: Jon Jones ví, že jsem pro něho hrozbou, a také ví, že si pro něho dříve nebo později dojdu

Kolikrát není dobré předbíhat v čase, ovšem následující spekulace, s kterými přišla africká ničivá zbraň s krycím jménem Israel Adesanya, naznačují, že by se nám v budoucnu mohl rýsovat naprostý superfight.

A jak jsme už sami dobře pochopili, Adesanya se plánuje po korunovaci šampionem divize střední váhy přesunout o stupínek výše, kde už se pohybuje podobně neomylný král Jon „Bones“ Jones.

„Celý můj život je jen o výzvách a já se rád dívám po těch největších. Jsem jako Anderson Silva, chci přepisovat dějiny a psát si svůj vlastní příběh,“ vysvětloval devětadvacetiletý borec.

Adesanyovi rovněž neuniklo, že si jeho výjimečnosti všiml i sám Jon Jones. Stalo se tak chvíli po UFC 235. Tehdy jej šampion polotěžké váhy pochválil.

„Tady je vidět, jak vážně mě bere. Tuší, že jsem hrozba, a také tuší, že se spolu dříve nebo později utkáme,“ reagoval nadějný bojovník z divize střední váhy.

Než se necháme však úplně unést, podstatné je překonat ještě následující dvě překážky, pak teprve může tento superfight vzniknout.

„Mé vzdálené cíle jsou zaměřeny na Jonese, ale v mysli jsem pevně soustředěný pouze na svůj příští fight,“ uvádí Adesanya, který tím myslel svou bitvu s Kelvinem Gastelumem.

„Jakmile zdolám Gasteluma, pak přijde na řadu Whittaker. Ukážu mu… a všem ‚pochybovačům‘… že jsem daleko lepší, než si kdy mysleli,“ doplnila velmi slibně se rýsující nigerijská hvězda.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.