top fight logo export web
eb9f1a5c49b916a8dabc96bc0df24d13cac3697a

Israel Adesanya: Jon Jones ví, že jsem pro něho hrozbou, a také ví, že si pro něho dříve nebo později dojdu

Kolikrát není dobré předbíhat v čase, ovšem následující spekulace, s kterými přišla africká ničivá zbraň s krycím jménem Israel Adesanya, naznačují, že by se nám v budoucnu mohl rýsovat naprostý superfight.

A jak jsme už sami dobře pochopili, Adesanya se plánuje po korunovaci šampionem divize střední váhy přesunout o stupínek výše, kde už se pohybuje podobně neomylný král Jon „Bones“ Jones.

„Celý můj život je jen o výzvách a já se rád dívám po těch největších. Jsem jako Anderson Silva, chci přepisovat dějiny a psát si svůj vlastní příběh,“ vysvětloval devětadvacetiletý borec.

Adesanyovi rovněž neuniklo, že si jeho výjimečnosti všiml i sám Jon Jones. Stalo se tak chvíli po UFC 235. Tehdy jej šampion polotěžké váhy pochválil.

„Tady je vidět, jak vážně mě bere. Tuší, že jsem hrozba, a také tuší, že se spolu dříve nebo později utkáme,“ reagoval nadějný bojovník z divize střední váhy.

Než se necháme však úplně unést, podstatné je překonat ještě následující dvě překážky, pak teprve může tento superfight vzniknout.

„Mé vzdálené cíle jsou zaměřeny na Jonese, ale v mysli jsem pevně soustředěný pouze na svůj příští fight,“ uvádí Adesanya, který tím myslel svou bitvu s Kelvinem Gastelumem.

„Jakmile zdolám Gasteluma, pak přijde na řadu Whittaker. Ukážu mu… a všem ‚pochybovačům‘… že jsem daleko lepší, než si kdy mysleli,“ doplnila velmi slibně se rýsující nigerijská hvězda.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!