top fight logo export web
khamzat chimaev israel Adesanya

Israel Adesanya se vysmál Chimaevovi a jeho kvalitám. Řekl, jak by s ním vymetl podlahu

Khamzat Chimaev je velkou hrozbou, ale bohužel jenom na papíře. Jinak je to průměrný a snadno zničitelný zápasník, ví šampion Adesanya.

Protože se Chimaev právě chystá do střední váhy, čelil i šampion tamní divize otázkám, zdali necítí tlak. Přeci jen se k němu blíží bojovník, jenž je dravý jako vlk a trhá soupeře na potkání.

Všem těmto přirovnáním se ale Adesanya jen vysmál. Dokonce věří, že by „hype“ tohoto rádoby vlka hravě sfoukl, kdyby k tomu dostal příležitost.

adesanya pereira
Adesanya před bitvou

„Ano, monitoruji situaci v divizi a vím, že se sem Khamzat Chimaev chystá, ale nijak nervózní z toho nejsem, spíše naopak,“ odpovídal úřadující šampion s nigerijskými kořeny svým fanouškům během pravidelného YouTube streamu.

„Jsem na Chimaeva připraven. Už když jsem viděl jeho poslední fight (proti Kevinu Hollandovi), tak jsem říkal svým hochům, že by tohle pro mě byl velmi snadný fight. Čtu jeho způsob boje, vím, o co mu jde, a vůbec nebude náročné na něj najít recept,“ prohlásil Adesanya velmi sebevědomě.

„Jako dlouholetý postojář vím, že postoj není Chimaevovou doménou. Spoléhá se jen na svoji výbušnost nebo na svůj wrestling. Jenže ten wrestling byl doposud schopný aplikovat pouze na soupeře, co na zemi nemají žádné zkušenosti. Co nevědí, jak se bránit takedownům. To není můj případ,“ věří si ve střední váze doposud neporažený bojovník.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!