top fight logo export web
Doufal jsem, že budu první, kdo porazí Adesanyu, říká Hermansson. I tak chce teď jen velké výzvy

Jack Hermansson předvídá, jak zamete s „tupohlavým“ Stricklandem

Jack Hermansson se již tento víkend pokusí na konto připsat druhou výhru v řadě, když se střetne se Seanem Stricklandem.

Dle prvních prognóz by se dalo říct, že nás bude čekat klasický souboj formátu postoj vs. zem, kde bude švédský Joker představovat zemaře, jenž se bude svou primární zbraní snažit zaskočit soupeře, který boj v jiné části jak v postoji vyloženě nenávidí.

„Kdyby to záleželo čistě na mně, tak bych wrestling úplně zakázal. Podle mě je tohle očuchávání rozkroků sportem pro teplouše, nikoliv pro chlapy,“ navázal se Strickland do Hermanssona ještě před bitvou.

I tato slova měla v jeho soupeři roznítit emoce, které se pokusí promítnout do hladkého vítězství.

„Myslím si, že je Sean trochu takový tupec, který kolikrát sám neví, co říká. Tohle je MMA a pokud mu něco vadí, měl se věnovat jinému sportu,“ odvětil slavný Joker, jehož si tuzemští fanoušci jistě dobře pamatují i díky tomu, že přemohl Karlose Vémolu.

„Jakmile se dveře klece zavřou, tak hodlám nastolit svoji hru. Chci dominovat od první vteřiny zápasu a chci si také dojít pro ukončení. Věřím, že tím Seana naštvu, ale o to víc si za tím ukončením půjdu,“ prozradil Hermansson, jenž se bude Stricklanda snažit zlikvidovat ještě v prvním kole.

„Spousta lidí mi nevěří, o to víc mě to však motivuje. Tohle je pro mě vskutku skvělá příležitost, jak se vyhoupnout do čela žebříčku. Nehodlám ji propásnout,“ sdělil Hermansson v Just Scrap Radiu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.