top fight logo export web
Jairzinho Rozenstruik by nerad zastavoval, už teď si ukázal na dalšího soupeře

Jairzinho Rozenstruik by nerad zastavoval, už teď si ukázal na dalšího soupeře

Jairzinho Rozenstruik věří, že je bojovníkem, který patří na samotný vrchol těžké váhy.

Zde momentálně vysedává Francis Ngannou, ale od odvety s ním to má tento surinamský bojovník ještě daleko. Hodlá si proto cestu k šampionovi vybojovat přes další nebezpečné borce v divizi.

„Chci, aby lidé viděli, že nejsem jen kickboxer, ale že mám ve své nádrži mnohem více. Proto jsem připravený přijmout všechny největší výzvy, jaké tu mohu jen mít,“ říkal Jairzinho, jenž si o víkendu poradil s Augustem Sakaiem, jehož zdolal v samotném závěru prvního kola na TKO.

„Slyšel jsem, jak Curtis Blaydes shání soupeře, takže pokud chce, můžeme jít do toho,“ nabízel se Rozenstruik, který si podle všeho ze své poslední bitvy neodnesl žádné zranění, a tudíž je připravený znovu naskočit do akce.

„Curtis je bojovníkem s velkým jménem. Pokud stále hledá zápas, pojďme do toho. V žebříčku je nade mnou a já se chci dostat do nejlepší trojky. Věřím, že mě případná výhra do ní donese,“ projevil Rozenstruik své ambice, které by měly vyvrcholit až případnou titulovou bitvou.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.