top fight logo export web
Kayla Harrison ufc mma

Jak je možné, že PFL platí lépe než UFC? diví se fanoušci. Vlivný manažer poskytl vysvětlení

Kayla Harrison je mnohými považována za nejlepší bojovnici planety. Dokonce lepší, než je Amanda Nunes z UFC. Přesto když si měla vybrat, kam její kroky půjdou dále, rozhodla se obnovit smlouvu s PFL.

Tento krok jedenatřicetiletá ranařka z Ohia učinila proto, že dala přednost vyšší výplatě před perspektivní kariérou v UFC, kde by mohla potvrdit svůj status „Nejlepší MMA bojovnice planety“.

Každý má ovšem ve svém životě jiné priority a v případě Kayly šlo o finance, aby si mohla zařídit život i budoucnost. V UFC jí tyto dobré podmínky nabídnuty nebyly, což hrálo zásadní vliv při jejím rozhodování.

Když tedy došlo k oficiálnímu oznámení, MMA diskuze na internetu zahltily emoce fanoušků, z nichž vzešla jedna klíčová otázka: „Jak je možné, že PFL platí lépe než UFC?“ A na to zareagoval Kayly manažer Ali Abdelaziz.

„Kayla si v podstatě mohla vybrat, o její služby byl zájem ze všech velkých organizací, ale ona dala přednost PFL, které splnilo její finanční požadavky.

Proč tuto částku nedorovnalo UFC? Protože UFC funguje na jiném principu. Oni vám dají šanci, abyste rostli z toho marketingového hlediska. Ale Harrison je už natolik velká a známá hvězda, že žádné nové sponzory a reklamu nepotřebuje,“ pověděl Abdelaziz.

„Ty peníze v bojových sportech jsou, jen každá společnost je využívá jinak. UFC je dává do proma a do realizace nezapomenutelných turnajů. Pro růst bojovníků je to určitě ta nejlepší platforma vůbec, protože se zde můžete nejlépe prodat a nejvíce o sobě dát vědět.

Kayla je ovšem už zkušená zápasnice, chtěla pevně stanovené podmínky, které jí nabídla právě PFL. Já osobně ji v jejím rozhodnutí podporuji, protože každý bojovník má právo vybrat si ty podmínky, které mu vyhovují nejvíce,“ doplnil skrze MMA Junkie Abdelaziz.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.