top fight logo export web
Colby Covington zdravi

Jak se vede Colbymu Covingtonovi po napadení od Jorgeho Masvidala?

Je třeba si upřímně přiznat, že na tom Colby Covington není momentálně zrovna nejlépe…

Z těch pár záznamů, které jsme krátce po napadení měli k dispozici, nebylo příliš vidět, že by byl Covington v nějaké nepohodě. Ba naopak se ještě normálně bavil s policií i přáteli. O pár dní později ovšem vyšlo najevo, že je z daného incidentu zcela zdrcený.

„Přátelé, neměl bych vám to říkat, jelikož to není můj příběh a neměl bych do něho zasahovat, ale pravda je taková, že je na tom Colby momentálně bídně. Všichni se mě ptáte na odpověď a ta je prostá – Colby zrovna není v pořádku,“ poskytl fanouškům rychlý update Covingtonův přítel Chael Sonnen.

Pomalu to bude týden, co Jorge Masvidal Colbyho napadl před restaurací Papi Steak House v Miami, tedy městě, kde oba borci sídlí. Protože se ale mezi nimi vaří zlá krev, bylo patrné, že jedna bitva v kleci nic nevyřeší. To platí zejména u Masvidala, který se doteď cítil dotčen, že si někdo vzal jeho rodinu do pusy.

Že Covington není zrovna v pohodě, o tom svědčí i ta skutečnost, že se od doby napadení neobjevil nikde na veřejnosti, ba dokonce nesdílel ani jeden příspěvek na sociálních sítích. To je mimo jiné rutina, které se dříve věnoval pravidelně.

Teď má podle všeho vyražený zub, zničené luxusní rolexky za 90 tisíc amerických dolarů a patrně i monokl u oka. Všechny tyto škody údajně způsobily „pouhé“ čtyři rány, které byly však nečekané, neboť přiletěly od člověka, jenž žádný útok předem nikomu nehlásil.

Možná nyní Jorge cítí zadostiučinění, když už tedy v kleci prohrál, ale to hlavní ho teprve čeká. 23. dubna půjde před soud a bude-li uznán vinným v plném rozsahu, může si pobýt klidně i pět let za mřížemi.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.