top fight logo export web
dana white jake paul mma ufc box

Jake Paul byl odhalen. Strach, nezájem a neschopnost, pálí Dana White

Jake Paul ani napodruhé nedotáhl svůj nově oznámený fight do úspěšného konce. Údajně je za tím ale něco více než jen pouhé potíže s váhou soupeře.

Rasim Rahman Jr. během sobotní noci oznámil, že do týdne nestihne splnit předem domluvený váhový limit.

Pokud by se zápas s Jakem Paulem měl uskutečnit, konalo by se to v úplně jiné hmotnostní kategorii, než na které se obě strany dohodly. A to už Jake nechtěl riskovat.

Takto zněla zpráva, jak byla podána veřejnosti. Takový ostřílený promotér, jako je Dana White, ovšem věří, že za celou tou událostí je daleko více.

„Všichni jste byli taháni za nos,“ pálil světoznámý lodivod z UFC. „Zaprvé, Jake s tímto člověkem nikdy nechtěl boxovat, zadruhé, Jake je totální neschopa, co se týče organizování akcí,“ pustil se do svého ústředního rivala.

„V newyorské Madison Square Garden zaplatíte 500 tisíc dolarů jen za to, abyste tam rozsvítili světla. Nemluvě o tom, že hotelové pokoje tam taky nejsou zrovna levné. Paul vydělal na lístkách nějaký 1 milion dolarů, což je zatraceně málo.

Dana White UFC

Buďto si řídí účty a plánuje turnaje sám, a v takovém případě je to naprostý analfabet a debil, anebo má hloupého účetního. V každém případě to on a jeho tým nezvládli. Finančně to nemohli v New Yorku zorganizovat. Teď si to uvědomují a vymýšlí si hovadiny,“ zaznělo z Whiteových úst.

„A nesmíme zapomínat ani na to, že Rahman mohl být pro Jakea skutečnou zkouškou. Udělal dobře, pokud se jí vyhnul, aspoň může i nadále vyzývat MMA fightery, co jsou už dávno za zenitem,“ rýpl si White.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.