top fight logo export web
Dana white jake paul

Jake Paul chce do UFC, aby si konečně pořádně vydělal, myslí si Dana White

Že se Jake Paul nabídl Danu Whiteovi, aby přešel do UFC? To bylo kvůli tomu, aby si „konečně“ pořádně přivydělal.

Nedá se říct, že by mu současné boxerské zápasy špatně vynášely, dokonce ho vyzývá i většina MMA zápasníků zcela sama, přesto je Dana White přesvědčený, že si Jake Paul momentálně nevydělává tolik, kolik uvádí. Ve skutečnosti prý manipuluje s čísly.

„Nebuďte hloupí, pokud vám Jake říká, že si v boxu vydělává miliony dolarů. Viděl jsem ta jeho čísla prodaných PPV a řeknu vám, že je naprosto nemožné, aby kohokoliv mohl financovat,“ vracel White úder troufalému YouTuberovi.

„Pokud si nějací kluci myslí, že si vydělají, když půjdou za Jakem do ringu, tak jsou naprosto na omylu. Ten kluk je chytrý, využívá své umělé slávy k tomu, aby se dostal do UFC, protože my řídíme tento byznys. My jsme tím místem, kde se točí peníze,“ přiznával.

jake paul nepovolene latky

Dana White tak na sebe úmyslně práskl, že se zejména UFC těží z největšího finančního zisku, přesto svým zápasníkům neplatí ani 20 % z celkového výdělku. V ostatních organizacích je to přitom alespoň 50/50.

„Pravda je taková, že se Jake Paul snaží dostat do UFC, chce být součástí této show. Bez ohledu na to, co o nás říká, že neplatíme našim zápasníkům, stále k nám chce,“ řekl White v Pivot podcastu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.