top fight logo export web
Jake Paul Khabib Nurmagomedov

Jake Paul je připravený zakotvit v Khabibově organizaci, má však jednu podmínku

Jake Paul je připravený kývnout na Khabibovu pobídku a přejít do Eagle Fighting Championship.

Ruský Orel, který svou organizaci právě rozjíždí, shání několik zvučných jmen, které mu pomohou vzbudit zájem široké veřejnosti.

Prvními výraznými posilami se stali Kevin Lee či Diego Sanchez, přičemž se momentálně jedná i s takovým Juniorem dos Santosem. Hlavním trhákem ale může být člověk, který nemá žádné bojové zázemí, zato ale je hvězdou internetu.

„Jakeu, dveře do EFC pro tebe i tvůj tým budou vždy otevřené!“ informoval ruský Orel skrze svůj Twitter.

„Dobře, ale pouze za předpokladu, že ty budeš můj první soupeř,“ dočkal se trochu nečekané odpovědi.

Jake Paul je momentálně na rozcestí. Na bojové sporty se snaží dívat více z toho komplexního hlediska a kromě tréninků boxu už přechází i na tréninky muaythai či wrestlingu. Údajně kvůli tomu, aby ještě víc pobouřil Danu Whitea, pokud by se mu naskytla nějaká MMA příležitost.

Stále ovšem platí, že si snaží vyjednat zápas s největším možným jménem. Z UFC hledí na Jorgeho Masvidala, Kamaru Usmana či Conora McGregora, v EFC by to mohl být Khabib Nurmagomedov, v klasickém ringu naopak Canelo Alvarez či Tommy Fury.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.