top fight logo export web
conor mcgregor mazelka jake paul

Jake Paul: McGregor víckrát podvedl manželku, než bojoval v kleci

Jake Paul přilil opět trochu oleje do ohně. McGregora hodlá v ringu zmlátit už jen proto, jaký to je ve skutečnosti nevěrník.

Jake Paul je mistrem v promování zápasů a podobně jako jeho úhlavní sok Conor McGregor, občas se nebojí zarýt pěkně hluboko.

Momentálně se opřel do Irova soukromého života, ve kterém rozhodně nejde svým fanouškům příkladem. Ačkoliv mu Dee Devlin porodila již tři děti, Conor si toho jako správný otec neváží. Ba naopak, vyhledává společnost jiných žen. A některé z nich s tím jdou dokonce na veřejnost.

„Conor není dobrý zápasník, ale co jsem zjistil, tak ani dobrý otec či manžel,“ zmínil se Jake Paul, jenž si zřejmě není vědom toho, že se Conor s Dee ještě nevzali. Pointa je však prý stejná.

Všichni ti klauni se pose*ou, až se vrátím! Mám o 50 % větší sílu, chlubí se McGregor

„Ten člověk mnohem vícekrát podvedl svoji manželku, než bojoval v oktagonu. Profesionální přístup z jeho strany je nulový. Osobně se za něho stydím a slibuji vám, že až spolu vstoupíme do ringu, tak z něho tuto nevěru vymlátím!“ prohlásil mladý YouTuber na tiskové konferenci.

Jake se nyní připravuje na duel s Hasimem Rahmanem, jeho plány však míří i za tuto bitvu. Jak jeho manažerský tým potvrdil, další na řadě by měl být Nate Diaz, až se uvolní z kontraktu s UFC. Třešničkou na dortu pak bude sám Conor McGregor.

Conor McGregor

Jake Paul o Hasimu Rahmanovi

„Hasim Rahman Jr je tím nejtěžším, co jsem si mohl v této chvíli vybrat. Je to naprostý profesionál a skutečně vážná hrozba. Každý mě před ním varoval, abych si to ještě rozmyslel, že proti němu nemám potřebné zkušenosti. Já je ale všechny chci vyvést z omylu.

Cílem člověka je neustále se překonávat. I když mě všichni před touto zkouškou varují, já ji musel přijmout. Jak tady vyhraju, jsem si jistý, že Tommy Fury už se mnou zápas nikdy nepřijme, jelikož bude vědět, co by ho čekalo.“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!