top fight logo export web
jake paul dana white ufc

Jake Paul: Myslím si, že na mě Dana White žárlí a přeje si, abych bojoval pod ním v UFC

Takto jsme se na to ještě nedívali. Dana White v roli závistivého člověka, který velmi touží po tom, aby pod svými křídly měl osobu, která údajně na celé bojové scéně budí ten největší možný zájem.

Jak se říká, člověk se musí umět propagovat, a protože Jake Paul v tom zábavním průmyslu prakticky vyrůstal, tak ví, jak se do toho správně opřít.

Ačkoliv má v boxu pouhých pět zápasů (všechny je vyhrál mimochodem), tak se už teď prohlašuje za tu největší hvězdu současnosti. A díky tomu, co dokázal, se za ním obrací ostatní zvuční (převážně MMA) zápasníci, aby mohli účinkovat na jeho turnajích a konečně si pořádně přivydělat.

„Jsem jako Robin Hood bojových sportů. Využívám své slávy, abych kompletně změnil tuhle hru a zejména MMA zápasníkům v UFC konečně zajistil poctivý a férový plat,“ nechával se slyšet mladý influencer, jenž si podle nedávných informací za svou profesionální boxerskou kariéru vydělal 40 milionů amerických dolarů. Běžný plat těch největších současných ikon UFC přitom nepřesahuje ani jeden milion.

„Myslím si, že není náhoda, když se mi dostává tolika podpůrných zpráv. Píší mi jak UFC fighteři, tak i celebrity či vysloužilé legendy, jako je Mike Tyson. Hodně lidí mi věří a já osobně si myslím, že mi závidí i Dana White,“ překvapuje.

„White sice řídí UFC, ale ve skutečnosti touží po člověku, jako jsem já. Po někom, kdo tu budí ten největší možný zájem. Ví, že já jsem zlatý jackpot, po takových on nejvíce touží. Chtěl by mě mít pod sebou, ale ví, že by nejprve musel splnit mou podmínku – navýšit platy fighterům. Přitom si neuvědomuje, že kdyby měl mě, tak se mu to i přes navýšené platy ještě v celkovém výsledku vyplatí,“ vypíchl Jake Paul v podcastu u Teddyho Atlase.  

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.