top fight logo export web
jake paul box

Jake Paul? V mé organizaci bude mít vždy místo, nabízí se Khabib

Eagle Fighting Championship se stále rozrůstá, a pokud Jake Paul nenajde místo v UFC, domov mu rád poskytne Khabib se svou organizací.

Kontroverzní americký YouTuber si vzal do hlavy, aby opět vyprovokoval Danu Whitea, že začne s tréninky MMA. To vše hlavně kvůli tomu, aby šéfovi UFC ukázal, že dokáže jeho hvězdy ničit nejen v ringu, ale také v kleci.

Dana White ovšem není člověk, který by s Jakem pásl husy. Když se tedy měl vyjádřit na otázku novinářů, zdali tomuto influencerovi ve své organizaci poskytne čestné místo, řekl jasné a hlasité „NE“.

Pokud tedy White této šance nevyužije, najdou se zde jiní, kteří se jí velmi rádi chopí všemi deseti. Paulovi hodlá zcela dobrovolně lano do své organizace hodit sám Khabib Nurmagomedov, bývalý šampion a nynější trenér či promotér.

„Jakeu, dveře do EFC pro tebe i tvůj tým budou vždy otevřené!“ informoval ruský Orel skrze svůj Twitter.

Jake se sice snaží dostat Whiteovi do hlavy a MMA začal na oko trénovat, ale doposud se stoprocentně neví, zdali to s touto novou anabází myslí smrtelně vážně. Stále zde má totiž tu nedořešenou záležitost s Tommym Furym a stále si v mezičasích do ringu vyhledává nové soupeře. Patrně to nyní zkouší na vícero frontách a čeká, jakou největší PPV rybu se mu podaří ulovit.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.