top fight logo export web
White McGregor Jake Paul

Jake Paul: Whiteovi jsem kompletně rozes*al byznys, proto je teď na mě tolik naštvaný

Dodnes mu údajně píše mnoho MMA zápasníků, aby pokračoval ve svém tlaku na UFC a zajistil tak fighterům lepší výplaty.

Ještě před pár lety tu bylo relativně ticho, a když už se někdo objevil se stížností týkající se nízké mzdy, jeho názor rychle vyšuměl, neboť mu prakticky nikdo nevěnoval pozornost.

S přibývajícím časem, kdy se MMA pořádně vyvinulo, si ovšem otevírají pusu další a další jména, která Dana White stále hrdě ignoruje, jelikož věří ve svůj zaběhlý finanční systém. A právě proto se údajně do této konverzace zapojil i YouTuber Jake Paul, který s platy zápasníků konečně hodlá něco dělat.

„Tohle je taková má osobní mise, kterou jsem si dal za úkol. Nebudu mít klid, dokud se UFC o své bojovníky nezačne trochu starat, nezajistí jim plnou zdravotní péči a nedá jim takovou finanční podporu, kterou si právem zaslouží,“ řekl.

„Ti zápasníci pro Whitea potí krev, vydělávají mu nechutné prachy a on jim za to vrací úplné minimum. Tohle je naprosté vykořisťování a to se musí změnit!“ přidává na důrazu.

„Podívejte se na takové PFL, už i tam platí lépe jak v UFC. To je ten důvod, proč i já pořádám ty své turnaje, aby MMA zápasníci viděli, kolik si skutečně mohou vydělat. A že ta šance tady pro ně je. Proto teď chce být každý součástí mého týmu a obrací se proti Whiteovi. Totálně jsem mu svým přístupem a svou prací rozesral ten jeho byznys. A on mi to nikdy nezapomene!“ rozpovídal se.

„Dodnes mi píše spousta fighterů, které kvůli jejich soukromí nechci jmenovat, abych ve své práci vytrval a i nadále se navážel do UFC a celému světu ukazoval, jak tahle organizace nedoceňuje své pracovníky. Myslím si, že na Whitea za chvíli ten tlak bude natolik vysoký, že nakonec nebude moct jinak než celou tu svou platovou politiku změnit,“ řekl Paul ve svém podcastu.

 

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.