top fight logo export web
Jake Paul zuří! Z toho tlustého prasete Daniela Cormiera vymlátím duši! slibuje

Jake Paul zuří! Z toho tlustého prasete Daniela Cormiera vymlátím duši! slibuje

Jeden skalp mu nestačí, a tak vyhlíží další. Jake Paul se po své výhře nad Benem Askrenem zaměřil na bývalého šampiona těžké váhy UFC Daniela Cormiera.

Proč zrovna toto jméno? Protože „DC“ po celou dobu propagace zápasu věřil, že Ben jakožto zkušenější fighter dokáže prodat své bohaté zkušenosti a mladého YouTubera v boxerském souboji porazí alespoň na body. Opak byl ale pravdou, Askren si v boji ani neškrtl a Jake se nyní vynořil, aby se Cormierovi „vysmál“ přímo do tváře.

„Daniel Cormier celou dobu říkal, že mě Ben porazí, ale když jsem vyhrál, tak najednou otočil: ‚Hej, Bene, myslíš to vážně? Jak ses mohl nechat porazit. Nemůžu uvěřit, že jsi tohle provedl MMA komunitě.‘ Zavři tu svou zas*anou hubu, buřte. Klidně vymlátím duši i z tebe, ty tlusté prase!“ rozvášnil se Jake během podcastu u svého bratra Logana.

„Vymlátím z Cormiera duši přesně tak, jako to udělal Stipe. Cleveland válí!“ burcoval mladší z bratrů Paulů, který ještě chvíli po vyhraném utkání nad Askrenem říkal, že si teď dá chvíli pauzu, než se bude snažit vyjednat další boxerskou výzvu. Ta už údajně bude těžší a také přivábí ještě větší pozornost. Cílem je prodat 3-4 miliony PPV, což se v boxerském světě povedlo jenom Floydu Mayweatherovi.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.