top fight logo export web
Sean O Malley nazor bojovnik

Jakého UFC zápasníka je nejtěžší porazit? Sean O’Malley má jasno

V UFC se podle Seana O’Malleyho nachází jeden zápasník, kterého je prakticky nemožné porazit.

Když se řekne nepřemožitelný, spousta lidí si zjevně vybaví současnou pound-for-pound jedničku Kamaru Usmana. I ten by ale měl mít svou slabinu. Kdo ji ovšem nemá, to je aktuální šampion pérové váhy.

„Alexander Volkanovski je naprostý zku*vysyn! To je tak komplexní týpek, že je skoro nemožné proti němu bojovat či vymýšlet taktiku,“ vzdával O’Malley hold v UFC doposud neporaženému borci.

„Když jsem ho viděl proti Brianu Ortegovi nebo Maxu Hollowayovi, hned mi došlo, že tenhle zápasník je jinde. Dozajista je to momentálně ten nejobtížněji porazitelný bojovník,“ uvedl slavný Sugar ve svém pravidelném podcastu.

S Volkanovskim se přitom v akci uvidíme už zanedlouho. Na turnaji UFC 273, jenž se má konat 9. dubna, se střetne s Korejskou Zombie Chan Sung Jungem.

Pokud se australskému šampionovi podaří uspět, rozšíří svou sérii na jedenáct výher pod taktovkou UFC po sobě. A že mu před touto bitvou spousta sázkařů opravdu hodně věří.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.