top fight logo export web
paddy mcgregor mma ufc

Jako bych viděl samotného McGregora, chválí White novou hvězdu UFC

Conor McGregor byl, je a bude jenom jeden. Nikdo ho nikdy nenahradí. Přesto je tu jeden bojovník, který má v té improvizaci velmi blízko.

Paddy „The Baddy“ Pimblett je člověkem, který se každý den těší stále větší přízni. Vděčí za to jak svým výkonům, tak svému netypickému chování. Nemluvě o tom, že ho mnoho lidí zná i díky jeho hodně pochybnému stravovacímu stylu.

V UFC kleci je Paddy zatím neomylný. Tři zápasy, tři jasné výhry a vlna pozornosti. „Ten kluk už je tak velký, že by klidně mohl headlinovat nějaké turnaje,“ má jasno Dana White, který liverpoolskému bijci věstí ohromnou budoucnost.

„Samozřejmě, na nějaké titulové rozhovory je ještě poněkud brzo, ale ten kluk má vibrace Conora McGregora. Skoro jako bych ho v něm viděl. Způsob, jakým ho fanoušci přijímají, jak budí pozornost a jak ho berou media, to je celý Conor,“ chválil jej.

Paddy Pimblett vaha mma

Paddy si je navíc své rychle rostoucí hvězdy velmi dobře vědom. Sám o sobě hovoří, že si jde pro titul a že se stane stejně slavný jako právě McGregor, který je jeho idolem.

Divize lehké váhy je však opravdu velmi nabitá kvalitou, proto Pimbletta v budoucnu určitě uvidíme v mnoha velkých bitvách.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!