top fight logo export web
Blachowicz Prochazka Teixeira

Jan Blachowicz prozradil, komu a proč bude fandit v duelu Teixeira vs. Procházka

I navzdory tomu, že to jsou ve své podstatě sousedé, nebude Blachowicz na turnaji UFC 275 Procházkovi vůbec fandit.

Na polského veterána bude už tento víkend čekat zápas s Aleksandarem Rakičem a už předem je prakticky jisté, že se vítěz tohoto souboje postaví proti lepšímu z dvojice Teixeira – Procházka.

Většina evropských fanoušků byla až doteď toho názoru, že by si Janek v případě výhry raději přál bojovat s Jirkou, aby tak přiměl UFC vrátit se třeba směrem do Polska nebo rovnou dokonce i Česka, ale tak to údajně není.

„Jirka je super chlap, nic proti němu nemám, ale doufám, že na UFC 275 prohraje. Až porazím Rakiče, tak budu držet pěsti Gloverovi, protože bych rád napravil zaváhání, které jsem proti němu měl,“ uvedl dnes už devětatřicetiletý zápasník.

„Glover sám řekl, že se ještě do žádného důchodu nechystá. Tohle je tedy má příležitost. Půjdu si tvrdě za tou odvetou, ale v první řadě musím nejprve porazit Rakiče. Na něho se teď soustředí všechny mé myšlenky,“ uvedl pro portál MMA Fighting.

Jankovy důvody jsou tedy pochopitelné, přesto je škoda, že svůj názor ohledně duelu s Procházkou tak náhle přehodnotil… V samotném závěru ale nebude záležet na jeho přání, nýbrž na tom, jak dopadnou následující duely.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.