top fight logo export web
Jared_Cannonier1

Jared Cannonier: Žádný Adesanya či Whittaker, to já jsem nejděsivější muž v divizi!

Celou dobu žijeme na omylu. Nejsilnějším zápasníkem střední váhy není Israel Adesanya, ani Alex Pereira nebo Robert Whittaker, ale Jared Cannonier.

Osmatřicetiletý Texasan Cannonier měl nedávno možnost zabojovat o titul. Ve své snaze sice vizuálně naprosto pohořel, ale ani to ho údajně nepřipravilo o nálepku nejděsivějšího a nejsilnějšího muže střední váhy.

„Mé ego doslova křičí, pokud slyším někoho, kdo se prohlašuje nejvíce nebezpečného zápasníka v mé divizi. Je totiž nadmíru jasné, že tím postrachem jsem já, a nikdo jiný,“ volal z plných plic Cannonier, jenž podlehl jak Adesanyovi, tak i Whittakerovi. Tudíž se jeho tvrzení nemůže opírat o reálné základy.

Jared Cannonier

„Ať si bojovníci říkají, co chtějí. Zejména Rob. Kdyby mi dal odvetu, ukázal bych mu, jakým zabijákem skutečně jsem. Rád bych se s ním znova setkal v kleci, díval se mu přímo do očí, a zatímco bych jej bil do tváře, tak bych mu důrazně vysvětloval, kdo je nejvíce nebezpečným mužem v divizi,“ svěřil Cannonier své přání novináři Schmovi.

Takové prohlášení vyloženě nedává žádnou logiku. Obzvláště, pokud za Jaredova slova nemohou mluvit ani výsledky. Na druhou stranu dnes je zvykem se propagovat podobně spornými tvrzeními, tudíž aspoň v tomhle ohledu jde Jared s dobou.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!