top fight logo export web
Iransky Hulk

Jde se do války! Bolestí z přípravy nemohu ani spát, přiznává Íránský Hulk

Sajad Gharibi nehodlá před bitvou s Martynem Fordem nic podcenit, jen v přípravě ničí všechno, co mu zrovna přijde pod ruku.

Téměř sto osmdesáti kilové monstrum se má v dubnu letošního roku v exhibičním utkání střetnout s „Nejděsivějším mužem planety“ Martynem Fordem, jehož výšku či smrtící výraz nebere nijak vážně. Už během své přípravy naznačuje, že hodlá udělovat lekce, na které jeho protivník nikdy nezapomene.

„Já osobně nemám co ztratit. A pokud čelíte člověku, který nemá co ztratit, nacházíte se ve velmi nebezpečné situaci,“ informoval Íránský Hulk, který se už podle všeho nemůže dočkat, až naskočí do boje.

„Tohle je jako jít do války a já jsem válečník v první linii. Budu rozdávat bomby. Už teď kvůli razanci svých ran nemohu spát, jelikož mě z nich bolí celé tělo. Všechny mé tréninky v posledním měsíci se zaměřují na intenzitu úderů, aby svět viděl, co je Írán zač,“ popisoval na svých sociálních sítích.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený iranian hulk (@sajadgharibiofficial)

Zároveň se tedy hodí jen připomenout, že k monstróznímu duelu mezi Hulkem a Fordem dojde letos v dubnu ve Velké Británii. Půjde o hlavní zápas turnaje, jehož přesný termín a složení zápasnické karty má být ještě upřesněno.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.