top fight logo export web
6186bccdc5e43241fa2a55b185933e674752158f

Je duel Ortegy s Hollowayem v ohrožení? UFC má raději přichystaný záložní plán

Jelikož se jedná o kontaktní sport, kde kolikrát rozhodují maličkosti, nemůžeme se tedy divit, že spousta zápasů i přes původní nadšení je později odvolána. Tentýž problém by mohl nastat i v titulovém duelu doposud neporaženého Briana Ortegy, který chce sesadit z trůnu Maxe Hollowaye.

Ze všeho nejdřív musíme naše čtenáře uklidnit. Nic prozatím není odvoláno a oba zápasníci jsou vedeni jako hlavní hvězdy večera při UFC 231 (8. prosince). Než se ovšem k tomuto datu přehoupneme, může se stát, že dosavadní šampion s přezdívkou „Blessed“ z velkolepého duelu odstoupí.

Je duel Ortegy s Hollowayem v ohrožení?

Šestadvacetiletý mistr z pérové váhy v minulosti přiznal boj s depresí, kvůli čemuž ani netrénoval, a později se dostavily i jisté zdravotní komplikace. Bližší informace o těchto problémech zatím nemáme, nicméně ať už se jedná o cokoliv, přejeme mu, aby se z nich dostal a aby se nám v době obhajoby ukázal v plné parádě. 

Kdyby se tak ale nestalo, UFC potvrdilo, že diváci o titulový zápas nepřijdou. Pouze by se místo Hollowaye na scéně představil někdo jiný. I když nám jméno toho borce odhaleno nebylo, můžeme očekávat, že to pravděpodobně bude někdo z horní pětky. 

„Bavil jsem se s vedením organizace a řešili jsme komplikace, jaké mohou nastat. Nakonec mi bylo řečeno, že mají pro mě náhradu,“ svěřuje se Brian Ortega. „Řekli náhradu, nikoliv jméno. Nemám tušení, o koho se jedná. Odpověděl jsem jim, že dokud se bude jednat o titulový zápas, tak s tím nemám problém. A o titul to je, takže tam budu,“ doplňuje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!