Top-Fight.cz - bojové sporty

Je konec, Fergusone, fakta jsou taková, že jsi jenom průměrný zápasník, hovoří Khabib

Khabib pokračuje ve velmi silném monologu, který rozjel proti Justinovi Gaethjemu. Tentokrát svůj hněv zaměřil na Tonyho Fergusona.

Čím déle je Khabib v důchodu, tím více si užívá ten internetový život. Dříve mu tolik neholdoval, nyní se to přeci jen učí. A nutno dodat, že rozsévá samá „fakta“, která se ostatním lidem příliš nelíbí.

Teď například musel Fergusonovi připomenout, aby si příliš neotevíral pusu a nepokoušel se o žádnou titulovou snahu. Přeci jen mu je už 37 let a své tři poslední zápasy jasně prohrál.

„Tony, Tony, za poslední tři roky jsi v UFC nevyhrál jediné kolo, některá jsi dokonce prohrál 10-8. Od roku 2015 jsi porazil pouze jediného soupeře z nejlepší patnáctky žebříčku, statistiky jsou tedy jasné,“ hovoří Khabib.

„Nebudu se snižovat k tomu, abych tě nějak urážel, není to ani nikterak osobní, pouze ti předkládám holá fakta,“ podotýkal.

Ruský Orel tak vesměs navázal na svůj stále ještě poměrně nedávný rozhovor pro RT Sports. Zde se nebál prohlásit, že lituje toho, že mu jeho fight s Fergusonem nikdy nevyšel, jelikož by to pro něho byla snadná záležitost.

„Podívejte se na to, s kým Ferguson kdy bojoval. Ve svých zápasech dostává spoustu ran, to se jednou muselo projevit. Ve skutečnosti se těm top soupeřům vždy vyhýbal, a když už je teď na sklonku kariéry dostal, tak jimi byl naprosto dominován,“ vypozoroval Khabib.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Je konec, Fergusone, fakta jsou taková, že jsi jenom průměrný zápasník, hovoří Khabib