top fight logo export web
Covington Colby Dustin Poirier Jolie

Je na čase, abych se vypořádal s tou louisianskou špínou! hlásí Colby. Nabízí i termín k zápasu

Sotva právě dobojoval, ale už se nebrání do klece vrátit znovu. A dokonce i moc dobře ví proti komu.

Colby Covington si dal nejspíše za úkol zlikvidovat své bývalé kolegy z ATT gymu. Po skalpu Robbieho Lawlera, Tyrona Woodleyho a Jorgeho Masvidala by měl přijít na řadu „louisianský odpad“ v podobě Dustina Poiriera.

To je původem lehká váha, která se ovšem nechala slyšet, že v této hmotnostní divizi končí, neboť se chystá do veltru. A právě zde ji velmi rád uvítá muž s přezdívkou „Chaos“.

„Chci se vrátit do klece v červenci. Dustin stejně v reálu váží více jak já, takže ten přesun do veltru pro něho nebude náročný. Ať si ale ani nemyslí, že zde vyzve toho průměřnáka Natea Diaze. Jediný, kdo ho tu přivítá, budu já!“ oznámil Colby na tiskové konferenci.

„Dustin momentálně nemá domluvený žádný fight. Já a on spolu vedeme spory už bezmála deset let. Dává zde tedy jiný souboj smysl? Nedává. Takže Dustínku, pojď si pro výplatu za tu bídu, kterou dostaneš, stejně, jako ji dostal tvůj kolega Masvidal,“ vzkázal mu.

Covington o tento fight vážně moc stojí. To mimo jiné dokládá i jeho řeč, kterou pronesl ještě během interview pro Joeho Rogana rovnou z nitra oktagonu.

„Teď jsem se vypořádal s tím odpadem z Miami, tak je na čase, abych se postaral o tu špínu z louisianské bažiny. Dustine, sám jsi říkal, že se ten fight uskuteční. Řekni mi lokaci a jdeme!“  

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.