top fight logo export web
georges1

Je na čase, abyste se starali o své zdraví a věděli, kdy máte odejít do důchodu, radí GSP bojovníkům

Mnoho bojovníků neví, kdy má ukončit kariéru, což se pak podepisuje na jejich zdraví.

Pro některé lidi je sport zkrátka vším, a proto je pro ně bolestné, pokud se s ním mají rozloučit.

Zejména v bojových sportech je ovšem důležité, abyste věděli, kdy máte skončit. Jakýkoliv přílišný odklad zvyšuje pravděpodobnost, že ve stáří můžete trpět ztrátami paměti, poruchami soustředění, Parkinsonovou chorobou a jinými dalšími onemocněními.

Protože tyto případy vskutku nejsou ojedinělé, apeluje i takový Georges St.Pierre na zápasníky, aby si pozorně hlídali svůj zdravotní stav a případný odchod do důchodu příliš neprodlužovali.

„Lidé by si měli uvědomit, že zdraví mají pouze jedno. A pokud se k němu nechováme dobře, vrátí se nám to ve stáří. A někomu dokonce i mnohem dříve,“ upozornil GSP.

„Mnoho bojovníků neví, kdy má se sportem seknout. Místo toho, aby si sami diktovali svůj osud, nechají sport, aby jej diktoval za ně. Jednoho dne je prostě zranění donutí se vším přestat, což je prostě špatně,“ poznamenal v podcastu u Ariela Helwaniho.

„Upřímně mě to mrzí, že si tohle lidé neuvědomují. Zdraví je to nejcennější, co máme. Je na čase, abyste se o něj začali více starat a věděli, kdy máte odejít do důchodu. Zejména v takto drsné hře byste neměli nic podceňovat,“ zněla rada muže, který svou profesionální kariéru ukončil v šestatřiceti letech. A to ještě před svým finálním fightem měl přesně čtyřletou pauzu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.