top fight logo export web
Paulo_Costa5

Je na čase jít s pravdou ven, Vitor Belfort je můj biologický otec, řekl Paulo Costa

Paulo Costa vysvětlil, proč má přirozeně tak vymakanou figuru. Lepší genetické předpoklady si údajně nemohl ani přát.

Patrně jde o další z Costových žertíků, koneckonců u něj nikdy nevíme, co, jak nebo kdy brát vážně, přesto se nám Paulo snaží nyní namluvit, že je synem slavného veterána Vitora Belfotra.

Ten působil dlouhá léta v UFC, kde si prošel jak střední, tak i polotěžkou či dokonce i těžkou vahou. Největší úspěch však sklidil ve váze polotěžké, kde dokonce vyhrál mistrovský titul.

Tohle vše je ale už dávná historie, a ještě dávnější byla událost, k níž podle všeho došlo před třiceti lety. Tehdy měl Vitor oplodnit Paulovu matku.

„Po všech těch sračkách, které o mně Luke Rockhold nakecal, vám odhalím kuriozitu,“ napsal Costa na svém Twitteru, kde se chvíli předtím dostal do křížku s bývalým šampionem střední váhy UFC.

„Vitor Belfort je mým pravým otcem. Stalo se tak, když on a moje sexy matka měli románek v Rio de Janeiro… Tak, a nyní to všichni vědí. To je ten důvod, proč když mě přivedl do UFC, tak mě tu zaměstnanci nazývali ‚Baby Vitorem‘.“

Ještě nedávno se Costa dostal do verbálního sporu s Derekem Brunsonem, chvíli předtím nadával Seanu Stricklandovi a nyní svůj hněv očividně přesunul na Lukeho Rockholda.

Nesmíme zapomínat ani na to, že v roce 2013 Belfort Rockholda tvrdě ukončil v boji. To bude zjevně to místo, odkud k nám vane vítr původu Costovy náhlé reakce… Je to buďto tohle, anebo víno, které si brazilský bijec čas od času také rád dopřeje.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.