top fight logo export web
Paddy Pimblett ufc

Je ostuda, jaké snadné oběti UFC předhazuje Pimblettovi, vytkl organizaci šampion Adesanya

Paddy Pimblett má být novou tváří UFC a už teď je na výběru jeho soupeřů údajně cítit, jak ho organizace krmí snadno stravitelnou potravou.

Paddy se zatím do úst mnohých zápasníků nedostával. Vesměs jediný, kdo ho vychvaloval, byl on sám.

Díky svým drzým ústům se ovšem dostal do podvědomí mnohých fanoušků a ti teď nepochybně budou sledovat jeho boj na UFC v Londýně, kde jej bude čekat zápas proti Rodrigovi Vargasovi… Tedy přesně tomu soupeři, který má liverpoolskému rodákovi sloužit jako „potrava“.

„Paddy přišel do UFC a chová se jako magor. Kydá sračky na každého okolo a predikuje, jak se stane nejlepším ze všech. Pak tu svou predikci ale popře tím, že přijme zápas s nějakou obětí, která to má v UFC 1-2,“ opřel se do anglického bojovníka šampion Adesanya.

„UFC z něho cítí potenciál. Patrně se z něho snaží vytvořit hvězdu, a proto mu předhodilo nezkušeného veterána. A to je už podruhé, co tohle dělají! To je jasný důkaz toho, že se tomuto klukovi buduje jméno,“ vytýkal.

„Když já přišel do UFC, byl jsem připraven rvát se s těmi nejlepšími. Chtěl jsem dokázat, co ve mně je. Jako ryzího kickboxera mě ihned postavili proti grapplerovi, který nade mnou měl dominovat na zemi… Jenže nedominoval… A tím jsem začal dokazovat, co jsem zač. Paddy tohle chování ale nepozná, protože se mu dostává jiného zacházení,“ postěžoval si Adesanya.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.