top fight logo export web
Cody Garbrandt zapas titul

Je potřeba, aby ho někdo vedl, nabídl Cejudo svou pomoc Garbrandtovi. Zachrání mu kariéru v UFC?

Codyho kariéra v UFC visí skutečně na velmi tenkém vlásku, a proto se mu pomocnou ruku rozhodl nabídnout sám Triple C.

Henry Cejudo rozjel kariéru trenéra a nutno dodat, že je aspoň v počáteční fázi velmi úspěšný. Jeho rady vyhledávají samá zvučná jména, včetně Jona Jonese, Deivesona Figueireda, Weili Zhang či Jiřího Procházky.

Nově se ovšem Triple C rozhodl sám rozšířit svůj seznam a poslal nabídku ke společnému tréninku bývalému bantamovému šampionovi Codymu „No Love“ Garbrandtovi.

Ten po svých dvou prohrách v řadě s TJ Dillashawem jen marně hledá způsob, jak se opět chytit. Cejudo by mu rád na této cestě pomohl.

„Mluvil jsem s Codym. Co je podstatné, je to, že se v něm stále nachází ten potenciál něco dokázat. On to v sobě má, musí to jen umět správně rozvinout,“ je si dobře vědom Cejudo, který tuto novinku prozradil Helen Yee.

„Každý se může někdy zaseknout a já vím, že bych mu dokázal pomoci. Všiml jsem si, že dost často bojuje pod vlivem emocí, občas si neumí držet odstup a bývá takový neohrabaný. Jsem si ovšem jistý, že potřebuje jen správné vedení, abychom ty chyby mohli společně zalepit,“ cítí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!