top fight logo export web
Islam Makhachev predikce

Je šílené, jak slabé soupeře Makhachev v UFC dostává, zlobí se Gaethje. Dočkal se i odpovědi

Islam Makhachev byl osočen z toho, že v UFC zatím nebojoval s elitou a už mu náleží páté místo v žebříčku lehké váhy.

Někdy věci nemusí dávat zrovna logiku. Islam Makhachev je jedním z nejperspektivnějších borců v UFC, ale v rámci své divize ještě neprověřil prakticky žádné vyloženě elitní jméno.

Naposledy mu úspěch nad Thiagem Moisesem zaručil skok až na neuvěřitelné páté místo v žebříčku lehké váhy, na což takový Justin Gaethje doteď zírá jen s otevřenou pusou.

„Tak tenhle posun vůbec nechápu. Je na čase, aby se Islam konečně střetnul s nějakým top soupeřem. Je to šílené, protože ten člověk poskočil z patnácté příčky na dvanáctou a pak záhy na pátou, přitom neseknul nikoho pořádného ještě,“ rozohnil se Gaethje.

„Tímto samozřejmě nechci urazit žádného z předchozích Islamových soupeřům. Nechci urazit ani jeho příštího soupeře Dana (Hookera), kterého mám velmi rád a velmi ho uznávám. Ale pořád si prostě myslím, že je na čase, aby Islam bojoval s nějakým elitním jménem,“ podotkl bývalý dočasný šampion.

Odpověď na takto „drzou“ zprávu na sebe nenechala dlouho čekat. „Hej, Justine, nelíbí se ti snad, že vysedávám v žebříčku poblíž tebe?“ smál se Makhachev na svém Twitteru. Už jistou dobu totiž cítí, že se s Gaethjem jednou v budoucnu setká. A kdoví, třeba tomu tak doopravdy bude.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.